Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10462 ZABÓR – wyjątkowa działka rolna

4.648.890 zł6 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 4.648.890 zł
  • Powierzchnia działki: 774815 pow. w m²
  • Rodzaj nieruchomości: Sprzedaż

Wideo

Opis

77 HEKTAROWY KOMPLEKS DZIAŁEK rolnych o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Większa część nieruchomości położona na płaskowyżu z dwoma znacznymi wzniesieniami, dobrze nasłoneczniona, malowniczo otoczona lasami.

Zgodnie z zapisami w rejestrze gruntów działki składają się z użytków następujących klas: RIII 1,10 ha, RIV 16,48 ha, RV 19,82 ha, RVI 22,15 ha.
Teren obecnie przeznaczony na cele rolne z możliwością przeznaczenia pod zabudowę siedliskową, stadninę koni, winnicę lub farmę fotovoltaiczną. Niezwykła lokalizacja, wielkość i otoczenie uzasadniają każdy z tych pomysłów!

Okolice Zaboru i Łazu to tereny o bogatych, datowanych na czasy przedwojenne, tradycjach winiarskich. Dlatego, ten region został wybrany przez wielu lubuskich winiarzy na lokalizację ich winnic. Od kilku lat, na terenach sąsiadujących z wsiami Łaz i Zabór, dynamicznie rozwija się przemysł winiarski, co w 2015 roku zaowocowało wybudowaniem przez lokalne władze Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze. Prężnie działa też stowarzyszenie winiarzy, którego głównym celem, jest rozwój marki oraz potencjału turystycznego województwa lubuskiego, a także budowanie tożsamości regionalnej, integracja środowisk winiarskich oraz rekultywacja tradycji związanych z uprawą winorośli i produkcją wina na terenie Ziemi Lubuskiej.

LOKALIZACJA: Województwo Lubuskie, Powiat Zielonogórski, Gmina Zabór. Do centrum Zielonej Góry około 18 km, trasa szybkiego ruchu S3 oddalona o 8 km. Dojazd do działek drogą asfaltową, ostatnie 700 m droga gruntowa. Najbliższa sieć energetyczna NN oddalona o około 400 m.

Ruszyła właśnie budowa obwodnicy okolicznych wsi, która znacznie ułatwi dojazd do nieruchomości.

Wyjątkowa nieruchomość ze względu na położenie i walory przyrodniczo – krajobrazowe oraz szeroki wachlarz możliwości przeznaczenia tych gruntów.

Cena do negocjacji. Zapraszam do osobistego obejrzenia terenu.
Szczegóły oferty: Renata Sławińska, GSM 692 984 546, e-mail: renata.slawinska@terra.zgora.pl

Adres

  • Miasto: Zabór
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Renata Sławińska
Renata Sławińska
+48 68 327 22 17+48 692 984 546
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10516 Słoneczne mieszkanie przy ul. Zawadzkiego

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10467 Willa w Zielonej Górze