Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10534 MIESZKANIE NA WSI Z BALKONEM, GARAŻEM i KOMÓRKĄ

139.000 zł2.081 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 139.000 zł
  • Rok budowy: 1978
  • Powierzchnia budynku: 66.8 pow. w m²
  • Pokoje: 3
  • Garaż: 1
  • Rodzaj nieruchomości: Sprzedaż

Opis

OFERTA ZABLOKOWANA!

Mieszkanie trzypokojowe, położone na parterze w budynku dwupiętrowym, we wsi 15 km w kierunku na południowy wschód od Zielonej Góry.

UKŁAD POMIESZCZEŃ: Mieszkania składa się z pokój z balkonem, 2 dodatkowych pokoi, łazienki, osobnego WC i przedpokoju. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni i przedpokoju płytki. Okna PCV (1997r.), na ścianach gładź szpachlowa. Mieszkanie zadbane, ciepłe z oknami skierowanymi na wschód i zachód. W przedpokoju szafa w zabudowie. W mieszkaniu mogą pozostać wszystkie widoczne na zdjęciach meble.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 12 m w przyziemiu oraz dodatkowo pomieszczenie gospodarcze i garaż w budynku obok.

BLOK po termomodernizacji, nowa elewacja i ocieplenie budynku, dach po remoncie, odnowiona kotłownia, nowa instalacja kominowa, wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne.

LOKALIZACJA: Blok usytuowany na obrzeżach wsi w otoczeniu pól i lasów, ale też w bliskiej odległości do przystanku PKS (przystanek 20 m od mieszkania) i szynobus (100 m). W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się parking, wspólnotowy plac zabaw, gminne boisko i las. W centrum wsi ogrodzona siłownia zewnętrzna, plac zabaw. Dla zmotoryzowanych – bardzo malowniczy dojazd oraz garaż.

DODATKOWE INFORMACJE:
Do mieszkania przynależy piwnica, a w osobnym budynku garaż i pomieszczenie gospodarcze (obecnie użytkowane jako zagroda dla kur).
Comiesięczne KOSZTY utrzymania to czynsz do spółdzielni w wysokości 550 zł, w czynszu wszystkie stałe opłaty: centralne ogrzewanie, eksploatacja i remonty, wywóz nieczystości (zużycie wody ciepłej i zimnej to dodatkowo ok 75 zł przy jednej osobie).
Mieszkaniem zarządza wspólnota, zostało ono przekształcone w SAMODZIELNY LOKAL MIESZKALNY (z udziałem w gruncie).

Mieszkanie wyłącznie w biurze TERRA.

OFERTA TYLKO W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI

KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM: 502 695 645, e-mail: ewa@terra.zgora.pl

Adres

  • Miasto: Letnica
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Ewa Krzystek
Ewa Krzystek
+48 68 327 22 17+48 502 695 645
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10561 KOMFORTOWE 74m2 w CENTRUM z MIEJSCEM POSTOJOWYM

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10582 DO WYNAJĘCIA 3 POKOJOWE MIESZKANIE