Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10550 LIT PREMIUM – biuro klasy A++

3.835 zł39 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 3.835 zł
  • Rok budowy: 2019
  • Powierzchnia budynku: 98.34 pow. w m²
  • Pokoje: 1
  • Rodzaj nieruchomości: Wynajem

Opis

Zaprojektowany w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi – obiekt biurowy do wynajęcia o najwyższym standardzie w Zielonej Górze. Inwestycja spełnia wszelkie kryteria nieruchomości premium.

6 pomieszczeń biurowych + własny aneks kuchenny. Szczegóły na rzucie.

Dogodny dojazd z każdej strony miasta. Prowadzi tu obwodnica, są ścieżki rowerowe, w pobliżu znajduje się również przystanek autobusowy. Na terenie obiektu znajduje się 139 miejsc parkingowych z możliwością wykupienia abonamentu. Istnieje także parking dla rowerów pod wiatą.

Na wynajem przeznaczone są trzy kondygnacje I, II i III, biura wielogabinetowe, biura do własnej aranżacji i open space.
Poziom parteru zajmować będzie hall wejściowy z recepcją i przestrzeń wspólna z kantyną (niespotykane w zielonogórskich biurowcach).
Budynek zostanie wyposażony we wszystkie wymagane w klasie A udogodnienia, systemy i urządzenia: wspomniana recepcja, zaawansowane instalacje IT z rozdzielnią i serwerownią na każdej kondygnacji, winda, system klimatyzacji, rekuperacja i wentylacja mechaniczna.

Szczegóły – tel. 692 984 535 Anna Sikora

Warunki finansowe:
Czynsz 39,00 zł/m2 netto.
Do wybranej powierzchni biurowej doliczany jest udział w częściach wspólnych (add on factor) oraz opłata ryczałtowa za koszty eksploatacyjne obejmująca: ogrzewanie, wodę i ścieki, klimatyzację, wentylację, techniczne utrzymanie nieruchomości, zarządzanie, sprzątanie części wspólnych, materiały eksploatacyjne. W częściach wspólnych utrzymanie recepcji wspólnej, ochronę budynku, utrzymanie terenu.

Stała opłata eksploatacyjna 8,00 zł/m2 netto (zarządzanie, ochrona, recepcja, ogrzewanie, klimatyzacja, woda, kanalizacja, śmieci).
Energia elektryczna rozliczana na podstawie podliczników, usługi IT/telkom rozliczane na podstawie umów z dostawcami.

Na terenie przynależnym do budynku zaprojektowano 139 miejsc postojowych, w tym dwa stanowiska przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Istnieje możliwość wykupienia miejsca przypisanego do użytkownika (200,00 zł/mies. + VAT).

Lokal w stanie gotowym do pracy biurowej dostępny będzie od czerwca 2020r.

Adres

  • Adres: Gorzowska
  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Anna Sikora
Anna Sikora
68 327 22 17+48 692 984 535
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10567 UNIKATOWY TEREN INWESTYCYJNY pod osiedle domów

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10436 MIESZKANIE DO WYKOŃCZENIA NA OS. ZACISZE