Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10552 Ostatnie duże biuro w budynku LIT!

7.539 zł39 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 7.539 zł
  • Rok budowy: 2019
  • Powierzchnia budynku: 193.3 pow. w m²
  • Pokoje: 4
  • Rodzaj nieruchomości: Wynajem

Opis

107,5 m2 open space oraz 5 pomieszczeń biurowych, w tym jedno częściowo otwarte – idealne na recepcję, aneks kuchenny i archiwum. Szczegóły na rzucie. Biuro jest gotowe, by wnosić swoje meble i rozpoczynać pracę!

Na parterze budynku hall wejściowy z recepcją i przestrzenną wspólną kantyną (niespotykane w zielonogórskich biurowcach).
Budynek wyposażony we wszystkie wymagane w klasie A udogodnienia, systemy i urządzenia: recepcja, zaawansowane instalacje IT z rozdzielnią i serwerownią na każdej kondygnacji, winda, system klimatyzacji, rekuperacja i wentylacja mechaniczna. W oknach rolety elektryczne.

Zaprojektowany w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi – obiekt biurowy do wynajęcia o najwyższym standardzie w Zielonej Górze. Inwestycja spełnia wszelkie kryteria nieruchomości premium.

Dogodny dojazd z każdej strony miasta. Prowadzi tu obwodnica, są ścieżki rowerowe, w pobliżu znajduje się również przystanek autobusowy. Na terenie obiektu znajduje się 139 miejsc parkingowych z możliwością wykupienia abonamentu. Istnieje także parking dla rowerów pod wiatą.

Szczegóły – tel. 692 984 535 Anna Sikora

Warunki finansowe:
Czynsz 39,00 zł/m2 netto.
Do wybranej powierzchni biurowej doliczany jest udział w częściach wspólnych (add on factor) oraz opłata ryczałtowa za koszty eksploatacyjne obejmująca: ogrzewanie, wodę i ścieki, klimatyzację, wentylację, techniczne utrzymanie nieruchomości, zarządzanie, sprzątanie części wspólnych, materiały eksploatacyjne. W częściach wspólnych utrzymanie recepcji wspólnej, ochronę budynku, utrzymanie terenu.

Stała opłata eksploatacyjna 8,00 zł/m2 netto (zarządzanie, ochrona, recepcja, ogrzewanie, klimatyzacja, woda, kanalizacja, śmieci).
Energia elektryczna rozliczana na podstawie podliczników, usługi IT/telkom rozliczane na podstawie umów z dostawcami.

Na terenie przynależnym do budynku zaprojektowano 139 miejsc postojowych, w tym dwa stanowiska przystosowane do ładowania samochodów elektrycznych. Istnieje możliwość wykupienia miejsca przypisanego do użytkownika (200,00 zł/mies. + VAT).

Lokal w stanie gotowym do pracy biurowej dostępny będzie od maja 2020r.

Adres

  • Adres: Gorzowska
  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Anna Sikora
Anna Sikora
68 327 22 17+48 692 984 535
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10551 LIT PREMIUM – biuro klasy A++

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10556 URZEKAJĄCA LOKALIZACJA – działki Letnica