Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10663 Oferta zarezerwowana! Mieszkanie z ogródkiem

414.178 zł5.800 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 414.178 zł
  • Rok budowy: 2020
  • Powierzchnia budynku: 71.41 pow. w m²
  • Pokoje: 4
  • Łazienki: 1
  • Garaż: 1
  • Rodzaj nieruchomości: Sprzedaż

Opis

4-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem o powierzchni 87 m2, położone w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul. Drzonkowskiej w Zielonej Górze (Racula) – 600 metrów od ośrodka w Drzonkowie, a tylko 10 minut od centrum miasta. Tylko 10 mieszkań, a 20 miejsc parkingowych.

UKŁAD MIESZKANIA: trzy pokoje, pokój dzienny, aneks kuchenny, przestronna łazienka, garderoba i komunikacja o powierzchni mieszkalnej 71,41 m2. Do tego ogródek, rekuperacja, podtynkowe rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie i jedno miejsce postojowe w pakiecie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW:
Wyjątkowe, nowe miejsce na mapie Zielonej Góry – kameralny, unikatowy architektonicznie zespół 5 budynków dwulokalowych trzykondygnacyjnych w zabudowie szeregowej. Rekuperacja, liczne miejsca parkingowe, jakość wykorzystanych materiałów – tutaj będzie się po prostu dobrze mieszkać. Na terenie wspólnoty wygospodarowano aż 20 miejsc parkingowych z czego 1 miejsce parkingowe masz już w cenie! Dostępne są dwa typy mieszkań – mniejsze na parterze z ogródkiem (od 61 do 71 m2 powierzchni mieszkalnej) lub większe – dwukondygnacyjne mieszkanie na piętrze i poddaszu (od 95-101 m2) z balkonem od frontu (ekspozycja na wschód) i tarasem od tyłu budynku od strony zachodniej. Ceniona lokalizacja – tylko 6 km od centrum miasta – dobry dojazd, a do tego bliskość terenów zielonych i sportowo-rekreacyjnych.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Mieszkania w stanie deweloperskim+.
Ściany zewnętrzne z cegły silikatowej gr. 24 cm, pomiędzy segmentami ściana podwójna + dylatacja – 18 cm, ścianki działowe z tynkami gipsowymi, wyszpachlowane, pomalowane na biało, stropy filigranowe (żelbet), konstrukcja dachu drewniana, pokryta blachodachówką emaliowaną przekładaną na rąbek w kolorze grafitowym, rynny emaliowane, ocieplenie 20 cm styropianem lambda 0.033 (grafitowy), okna trójszybowe PCV systemu Veka z profilami firmy DAKO z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie (kasety podtynkowe), okleinowane z zewnątrz w kolorze grafitowym (jednolitym z dachówką, drzwiami, roletami), na poddaszach drewniane okna dachowe FAKRO, w łazience na poddaszu PCV, parapety zewnętrzne także w kolorze okien. Drzwi wejściowe metalowe, przeciwłamaniowe, z bolcami przeciwwyważeniowymi. W każdym mieszkaniu rozprowadzona jest instalacja alarmowa, a o energooszczędność mieszkań dba system rekuperacji (odzysk energii cieplnej z usuwanego zużytego powietrza) z rekuperatorem marki AERIS.
Przyłącza wprowadzone do budynku: woda, prąd, kanalizacja, gaz, rekuperacja, instalacja alarmowa i domofonowa. Instalacja centralnego ogrzewania obsługiwana przez kocioł gazowy Viessmann z zamkniętą komorą spalania, grzejniki płytowe panelowe z termoregulatorami, ogrzewanie podłogowe w części kuchennej i w łazience, instalacje elektryczne wykończone gniazdkami i włącznikami według projektu.
Miejsca postojowe i tereny utwardzone wyłożone kostką brukową.

Trwają prace porządkowe na obiekcie – lada moment mieszkania będą gotowe do zawierania aktów notarialnych.

WSZELKIE SZCZEGÓŁY – polecam się telefonicznie – Anna Jadwiga Sikora tel. 692 984 535

Adres

  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Anna Sikora
Anna Sikora
68 327 22 17+48 692 984 535
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10679 KLIMATYCZNY DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10715 2 pokojowy apartament: VINIARNIA HOME