Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10684 LOKAL NA PARTERZE – WYANAJĘTE

6.500 zł58 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 6.500 zł
  • Rok budowy: 2008
  • Powierzchnia budynku: 111.33 pow. w m²
  • Pokoje: 4
  • Łazienki: 1
  • Rodzaj nieruchomości: Wynajem

Opis

OFERTA ZABLOKOWANA.

LOKAL Z WITRYNĄ W NOWOCZESNYM BIUROWCU, z niezależnym wejściem wprost z ulicy, położony na parterze budynku, w sąsiedztwie prestiżowych biur i lokali użytkowych. Wokół budynku liczne miejsca parkingowe, miejskie, płatne.

LOKAL składa się z klimatyzowanych pomieszczeń. Sala główna może mieć powierzchnię 74m2 – 99m2 w zależności od usytuowania ścian. Istnieje też możliwość dowolnej przebudowy ścianek lokalu. Rzuty pokazują różne możliwości adaptacji wnętrz. Lokal można przystosować do działalności biurowej, medycznej, handlowej, itp. Wysokość pomieszczeń h=3,3m.
W lokalu własne, niezależne ogrzewanie gazowe zasilane własnym kotłem gazowym dwufunkcyjnym.
W lokalu pomieszczenia klimatyzowane – 4 jednostki wewnętrzne. Do lokalu prowadzą dwa niezależne wejścia: jedno wprost z ulicy, drugie z klatki schodowej bez barier architektonicznych. Lokal świetnie funkcjonował jako biurowy, sprawdzi się też jako kawiarnia, cukiernia.

BUDYNEK z klimatyzacją, wentylacją mechaniczną oraz reprezentacyjnym hallem. Istnieje możliwość wyeksponowania reklamy na witrynach lokalu oraz na wyznaczonym przez zarządcę, przeznaczonym do tego celu, miejscu na elewacji budynku.
Obiekt NIE znajduje się pod ochroną Miejskiego Konserwatora Zabytków, ani w strefie konserwatorskiej.

ATUTY: Doskonała lokalizacja i wyeksponowanie!!! Ścisłe centrum miasta. Nowoczesny budynek. Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni.

DOJAZD do budynku prowadzi wprost z jednej z głównych ulic miasta. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej położony jest 1 minutę drogi pieszo od budynku. Wzdłuż ulicy oraz na przeciwko budynku liczne miejsca parkingowe.

CZYNSZ MIESIĘCZNY: 6.500 zł. Do podanej stawki czynszu należy doliczyć VAT oraz koszty eksploatacyjne (czynsz do wspólnoty, zużycie energii elektrycznej i gazu).

Wymagana kaucja 2 miesięczna.

KONTAKT w sprawie oferty: Ewa Krzystek, GSM: +48 502 695 645, e-mail: ewa@terra.zgora.pl

Adres

  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Ewa Krzystek
Ewa Krzystek
+48 68 327 22 17+48 502 695 645
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10706 Umeblowane 4-pokojowe, 84 metrowe z klimatyzacją

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10477 Całe 2. piętro w komfortowym, nowoczesnym biurowcu