Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10742 2-poziomowe M, 2 miejsca postojowe i bez PCC

552.184 zł5.805 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 552.184 zł
  • Rok budowy: 2020
  • Powierzchnia budynku: 95.12 pow. w m²
  • Pokoje: 5
  • Łazienki: 2
  • Garaż: 1
  • Rodzaj nieruchomości: Sprzedaż

Opis

4-pokojowe mieszkanie dwukondygnacyjne położone na pierwszym piętrze i poddaszu w narożnym segmencie budynku na nowo powstałym, kameralnym mini-osiedlu przy ul. Drzonkowskiej w Zielonej Górze (Racula) – 600 metrów od ośrodka w Drzonkowie, a tylko 10 minut od centrum miasta.

WYGODNIE MIESZKAĆ – bez walki o miejsce postojowe, bo masz przydzielone 2 w cenie mieszkania. Tak, w naszym mieście to może brzmieć jak luksus. 🙂 Do tego rolety podtynkowe w każdym oknie i już gładkie, pomalowane ściany – zostaje czysta robota i możesz już mieszkać.

Do tego mieszkania zagląda najwięcej zieleni spośród wszystkich w ofercie.

UKŁAD MIESZKANIA:
PARTER: sypialnia z własną garderobą, pokój dzienny, aneks kuchenny, przestronna łazienka, komunikacja, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze.
PODDASZE: 2 pokoje oraz łazienka.
Do tego w mieszkaniu 2 balkony (ekspozycja na zachód i wschód), rekuperacja, podtynkowe rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie i jedno miejsce postojowe w pakiecie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW:
Wyjątkowe, nowe miejsce na mapie Zielonej Góry – kameralny, unikatowy architektonicznie zespół 5 budynków dwulokalowych trzykondygnacyjnych w zabudowie szeregowej. Rekuperacja, liczne miejsca parkingowe, jakość wykorzystanych materiałów – tutaj będzie się po prostu dobrze mieszkać. Na terenie wspólnoty wygospodarowano aż 20 miejsc parkingowych z czego 1 miejsce parkingowe masz już w cenie! Dostępne są dwa typy mieszkań – mniejsze na parterze z ogródkiem (od 61 do 71 m2 powierzchni mieszkalnej) lub większe – dwukondygnacyjne mieszkanie na piętrze i poddaszu (od 95-101 m2) z balkonem od frontu (ekspozycja na wschód) i tarasem od tyłu budynku od strony zachodniej. Ceniona lokalizacja – tylko 6 km od centrum miasta – dobry dojazd, a do tego bliskość terenów zielonych i sportowo-rekreacyjnych.

STANDARD WYKOŃCZENIA:
Mieszkania w stanie deweloperskim+.
Ściany zewnętrzne z cegły silikatowej gr. 24 cm, pomiędzy segmentami ściana podwójna + dylatacja – 18 cm, ścianki działowe z tynkami gipsowymi, pomalowane na biało, stropy filigranowe (żelbet), konstrukcja dachu drewniana, pokryta blachodachówką emaliowaną przekładaną na rąbek w kolorze grafitowym, rynny emaliowane, ocieplenie 20 cm styropianem lambda 0.033 (grafitowy), okna trójszybowe PCV systemu Veka z profilami firmy DAKO z roletami zewnętrznymi sterowanymi elektrycznie (kasety podtynkowe), okleinowane z zewnątrz w kolorze grafitowym (jednolitym z dachówką, drzwiami, roletami), na poddaszach drewniane okna dachowe FAKRO, w łazience na poddaszu PCV, parapety zewnętrzne także w kolorze okien. Drzwi wejściowe metalowe, przeciwłamaniowe, z bolcami przeciwwyważeniowymi. W każdym mieszkaniu rozprowadzona jest instalacja alarmowa, a o energooszczędność mieszkań dba system rekuperacji (odzysk energii cieplnej z usuwanego zużytego powietrza) z rekuperatorem marki AERIS.
Przyłącza wprowadzone do budynku: woda, prąd, kanalizacja, gaz, rekuperacja, instalacja alarmowa i domofonowa. Instalacja centralnego ogrzewania obsługiwana przez kocioł gazowy Viessmann z zamkniętą komorą spalania, grzejniki płytowe panelowe z termoregulatorami, ogrzewanie podłogowe w części kuchennej i w łazience, instalacje elektryczne wykończone gniazdkami i włącznikami według projektu.
Miejsca postojowe i tereny utwardzone wyłożone kostką brukową.

WSZELKIE SZCZEGÓŁY – polecam się telefonicznie – Anna Jadwiga Sikora tel. 692 984 535

Adres

  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Anna Sikora
Anna Sikora
68 327 22 17+48 692 984 535
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10744 2-poziomowe M, 2 miejsca postojowe i bez PCC

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10743 2-poziomowe M, 2 miejsca postojowe i bez PCC