Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

TER10756 Lokal przy ratuszu – wnieś biurka i działaj!

1.600 zł32 zł/m²

Szczegóły

  • Cena: 1.600 zł
  • Powierzchnia budynku: 49.9 pow. w m²
  • Pokoje: 3
  • Rodzaj nieruchomości: Wynajem

Opis

Komfortowy lokal biurowy, położony na II piętrze kamienicy na deptaku. Idealny na kancelarię czy biuro rachunkowe. Pomieści 6, maksymalnie 7 pracowników na raz.

Jest stanowisko recepcyjne, szafki, są nawet sprzęty – drukarka, niszczarka, proszę bardzo, możesz korzystać zaraz po podpisaniu umowy. Lokal jest częściowo umeblowany, wystarczy wnieść swoje biurka.

Lada moment lokal zostanie odświeżony po poprzednim, długoletnim najemcy. Ściany i podłogi w 2 pomieszczeniach biurowych będą świeże.

UKŁAD: 2 pomieszczenia biurowe – 18,5 m2 oraz 7,2 m2, recepcja, kuchnia z prawdziwego zdarzenia (zamiast pomieszczenia socjalnego), łazienka i przedpokój. Wysokość pomieszczeń biurowych – 3,1 m – jest czym oddychać.

KOSZTY UTRZYMANIA: ok. 300 zł czynszu do wspólnoty + prąd i gaz, który zużyjesz. Niezależne, własne centralne ogrzewanie zasilane jest kotłem gazowym dwufunkcyjnym.

LOKALIZACJA: lokal położony w sercu miasta, w sąsiedztwie ratusza, blisko sądu, kancelarii prawniczych, sklepów i restauracji. Idealne miejsce na siedzibę biura. Budynek doskonale wyeksponowany.

ATUTY: Lokalizacja, lokalizacja i niewysokie koszty całościowe. Do tego schludna klatka schodowa, przyjazne sąsiedztwo i niewysokie koszty utrzymania.

OFERTA TYLKO W BIURZE TERRA NIERUCHOMOŚCI.

Polecam się telefonicznie: Anna Jadwiga Sikora tel. 692 984 535

Adres

  • Miasto: Zielona Góra
  • Stan / województwo: lubuskie
  • Kraj: Polska

Informacje kontaktowe

Anna Sikora
Anna Sikora
68 327 22 17+48 692 984 535
Facebook

Zapytaj o tę nieruchomość

POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

TER10325 Szukasz biura na deptaku?

NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

TER10727 Dolina Zielona, przestronne mieszkanie 2 pokoje!