Bez pośrednika
Ostatnio, klient pochwalił mi się, że okazyjnie, bardzo tanio kupił mieszkanie i że bez pośrednika. No gratuluję, ale od razu pomyślałem o sprzedających. Pewnie uznali, że gdy sami wystawią mieszkanie na sprzedaż to zaoszczędzą na prowizji pośrednika i będzie taniej. Było taniej a nawet super tanio i okazyjnie, ale tylko dla kupującego. Sprzedający za swoją […]